Konferencje

Na najwyższej kondygnacji hotelu znajduje się nowoczesne Centrum Konferencyjne, doskonałe do organizacji szkoleń, sympozjów, konferencji czy prezentacji.

Organizacja tego typu spotkania w zabytkowej kamienicy, w pięknym otoczeniu architektury Starego Miasta, z pewnością podniesie rangę wydarzenia.
Oferujemy dwie nowoczesne sale konferencyjne, w których można zorganizować event dla łącznie 150 osób. Sale standardowo wyposażone są w ekrany projekcyjne, flipchart, rzutnik folii i multimedialny, odtwarzacz dvd oraz profesjonalny system nagłośnienia. Centrum można zarządzać poprzez intuicyjny system RTI za pomocą panelu ściennego lub mobilnego ekranu dotykowego. Dodatkowe specjalistyczne wyposażenie sali możemy dostarczyć na życzenie.

Ponadto dysponujemy salą bankietową, doskonałą na formalne poczęstunki lub biznesowe spotkania przy posiłku. Na potrzeby bardziej kameralnych spotkań w interesach przygotowaliśmy specjalny pokój z myślą o naradach i negocjacjach.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia. W całym obiekcie zapewniamy dostęp do internetu.