Restuaracja Pijarska 17

Od 1 lipca 2020 r. polecamy organizację okolicznościowych przyjęć w lokalu restauracji. Do Państwa dyspozycji oddajemy lokal restauracji na parterze wraz z ogródkiem na patio oraz lokal w niskim parterze. Lokal jest do wynajęcia w całości lub w mniejszej części wraz z zastawą. Usługę gastronomiczną polecamy w trybie kateringu. Zapraszamy do zamówienia własnego cateringu do lokalu. Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone zaplecze kuchenne dla pracowników cateringu i załogi kucharskiej organizatora imprezy.
Restauracja obecnie nie prowadzi indywidualnej konsumpcji.

Cena wynajmu lokalu lub jego części zależy od liczby gości. Zapraszamy do indywidualnego ustalenia ceny.

Dodatkowo polecamy centrum konferencyjne na 150 osób, znajdujące się nad lokalami.

umowa najmu lokalu do pobrania

CENNIK NAJMU

Do 50 osób  50 zł netto/osoba
Plus za każdą następną osobę
51-60 osób
 40 zł netto/osoba
Plus za każdą następną osobę
61-70 osób
 30 zł netto/osoba
Plus za każdą następną osobę
71-80 osób
 20 zł netto/osoba
Plus za każdą następną osobę
81-90 osób
10 zł netto/osoba
Plus za każdą następną osobę
91-xxx osób
0 zł netto/osoba

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji „Pijarska 17”, gdzie serwujemy polskie dania oparte na domowych recepturach i polskich produktach. Poza polską kuchnią, polecamy Państwu oryginalne wina, które sprowadzamy z rodzinnych winnic polskich, włoskich i węgierskich. Naszym celem jest przybliżyć Państwu mniej znanych producentów wina o jakże wspaniałej jakości. Wybraliśmy wina, które same mówią za siebie, są prawdziwe i intrygujące.

Nasza restauracja zlokalizowana jest w niezwykłym miejscu, w którym splata się historia Polski, Krakowa i książąt Czartoryskich, jednej z najznakomitszych polskich rodzin arystokratycznych. Restauracja mieści się w zespole budynków położonych w urokliwym zakątku Krakowa, tuż przy Bramie Floriańskiej, Barbakanie i Drodze Królewskiej, wiodącej na Wawel. Niedaleko stąd eksponowane są bezcenne zbiory muzealne Fundacji Książąt Czartoryskich. Ta stara książęca rodzina założycieli kolekcji spokrewniona jest z królem Polski Władysławem Jagiełłą, protoplastą dynastii Jagiellonów panującej w Polsce, Litwie, Czechach i na Węgrzech w XIV- XVI stuleciach, a także królewską rodziną Bourbonów i wieloma europejskimi rodzinami arystokratycznymi. Czartoryscy gromadzili przez dwa stulecia swą kolekcję, zawierającą wyjątkowej wartości dzieła sztuki światowej i polskiej, rękopisy, starodruki i pamiątki narodowe. Najcenniejsze dzieło kolekcji to „Dama z gronostajem Leonarda da Vinci”.

Życzymy przyjemnego pobytu!