Pokoje

Pokoje wyposażone są w:

– Podgrzewane lustra
– Podgrzewane podłogi
– Podgrzewany całorocznie ręcznikowiec
– TV
– Radio
– Minibar
– Telefon
– Szlafroki
– Internet
– Pantofle jednorazowe
– Suszarka do włosów

Komnata Brochwicz

Komnata Brochwicz zlokalizowana jest na samym szczycie wieży, co czyni ją najbardziej widokowym ze wszystkich pokoi. Ten dwupoziomowy apartament wyposażony jest w łoże małżeńskie na dolnym poziomie oraz dwa pojedyncze łóżka na obszernej antresoli. To doskonała propozycja dla kilkuosobowej rodziny bądź osób lubiących przestronne wnętrza.

Komnata Syrokomla

Trzecia z zamkowych komnat to Syrokomla. Szafirowy kolor ścian, mięsiste bordowe zasłony, stylowy kominek oraz pięknie obite skórą fotele stwarzają bardzo ciepłą, romantyczną i pełną spokoju atmosferę. Z piętra, na którym znajduje się komnata, jest najdogodniejszy dostęp do biegnących bezpośrednio nad dziedzińcem krużganków.

Komnata Leliwa

Komnata Leliwa zwana jest także komnatą nowożeńców, gdyż bardzo często to właśnie w niej, przy okazji organizowanych w Zamku przyjęć, przebywają Państwo Młodzi. Wychodzące na trzy strony świata okna sprawiają, że jest to bardzo jasny i przestronny pokój, który w chłodne wieczory oświetla ogień kominka.

Komnata Trzy Trąby

Komnata Trzy Trąby to najmniejsza, mieszcząca się w dolnej części zamku komnata. Choć niewielka, ma swój niepowtarzalny charakter. Uroku dodaje okrągłe okno poprzez które promienie słońca rozświetlają wnętrze ciepłym blaskiem. Dodatkowym atutem komnaty jest bezpośredni dostęp do zlokalizowanego na półpiętrze, pozostającego do dyspozycji wszystkich Gości saloniku.